O nás

Kontakty

Image 01

Fanclub Martina Šonky a Petra Kopfsteina, z.s.

• Sídlo: Severní 324, 252 25 Jinočany

• Identifikační číslo: 07548541

• Číslo účtu : 2001529650/2010

• Email : info@fc818.cz

Historie fanclubu

Na vznik Fanclubu 818 jak jej známe v dnešní podobě, měly zásadní vliv tyto události:

•Účast budoucího zakladatele a předsedy na soutěži RBAR v rakouském Spielbergu dne 23. a 24. dubna 2016 kam přicestoval se zájezdem, který pořádala CK CZECH SPORT TRAVEL

•Na závodech byla perfektní atmosféra, ale přeci jen byla všude okolo vidět aktivita fanoušků dnes bohužel už nežijícího pilota Hannese Archa.

To nám jako účastníkům zájezdu nedalo a netrvalo dlouho a nachystali jsme oběma borcům voláním nebo spíše řvaním jmen "Martin, Petr"takovou atmosféru, že jsme okamžitě vzbudili pozornost fotografů a televizních štábů. Volání a povzbuzování jsme dokonce museli několikrát na žádost dalších televizí opakovat. To už si našich výkonů všimli i oba naši letečtí borci a přicházeli k naší skupince, což vzbudilo ještě větší ovace. Pak přišlo na řadu fotografování, podpisování vlajek, fotek apod. Prostě byl to kotel, paráda.

• Na základě této zkušenosti jsem po návratu ze zájezdu dne 26. dubna 2016 vytvořil na Facebooku skupinu s názvem Fanclub Martina Šonky a Petra Kopfsteina, kde působím jako správce. Ihned v den vzniku se jeho členy stala většina členů uvedeného zájezdu.

• Zájezd na RBAR v německém Lausitzu, který se konal pod hlavičkou Red Bull ČR a kterého se zúčastnilo pár zástupců Fanclubu. Jedním z nich byl i David Marek, který vytvořil pro tyto účely první logo Fanclubu. V té době existovala na světě pouze dvě trička s tímto logem, jedno měl David a druhé já.

• Přijetí Václava Pihery (nyní tajemníka FC818) a jeho manželky za členy Fanclubu dne 11. října 2016. Po zjištění, že tito fandové jsou naladěni na stejné vlně jako já, mají rádi létání v jakékoliv podobě, už léta jezdí na letecké dny apod., byly vyvíjeny stále větší aktivity s cílem propagace Fanclubu. Osobně jsme se setkali až v lednu 2017 na skoropracovní schůzce, kam dorazili i fotografové Martina Buriánová a Martin Haleš s kterými jsme nadále v kontaktu. Bylo navrženo nové logo, začala první výroba triček s naším logem apod.

Předseda FC818 - Stanislav Plášil

Vedení fanclubu

Stanislav Plášil

- zakladatel, předseda spolku

zakladatel a správce fanclubového FB profilu, schvaluje přijetí nových členů do skupiny, zajišťuje komunikaci s týmy MŠ a PK

Václav Pihera

- tajemník spolku

moderátor fanclubového FB profilu, zajišťuje výrobu a distribuce propagačních předmětů FC818

Eva Kolková

- pokladník spolku

poskytuje členům spolku informace o otázkách hospodaření spolku, na konci roku zpracovává zprávu o stavu hospodaření spolku

K stažení

  • Stanovy
  • Přihláška

    airrace

    airrace

    airrace

    cafeadastra